Zdjęcia budynków czyli Fotografia architektury.

Fotografia architektury to bardzo rozległy, a jednocześnie niezwykle ciekawy i interesujący motyw fotograficzny. Ten rodzaj fotografii opiera się głównie na sesjach zdjęciowych inwestycji budowlanych będących w fazie realizacji bądź też obiektów, które zostały już ukończone. Obejmuje zarówno stare, zabytkowe budynki, jak i innowacyjne, awangardowe i nowoczesne budowle, takie jak: mosty, estakady, wieżowce, hale widowiskowe, galerie i wiele innych.
Fotografia architektury jest tego rodzaju środkiem przekazu, który dobrze wykorzystany może znacząco przyczynić się do pozytywnego odbioru i wizerunku firmy. Bywa bowiem wykorzystana na potrzeby materiałów reklamowych, bilbordów, katalogów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia architektury są ważnym i decydującym orężem w rękach potencjalnego inwestora. Mogą być kluczowym elementem udanej kampanii promocyjnej i mieć przełożenie na wzrost zainteresowania wśród konsumentów. Zaprezentowanie architektury w profesjonalny sposób, wykonując zdjęcia najwyższej jakości, niewątpliwie pomaga w kreowaniu pozytywnego obrazu oraz ma wielką wielką szansę przyciągnąć uwagę klienta.

W naszej ofercie możesz zobaczyć fotografię lotniczą czy fotografię wnętrz.

Miejsce Wrocław.

Mimo stałego miejsca zamieszkania we Wrocławiu, oferuję Państwu zdjęcia z zakresu fotografii architektury wykonywane na terenie całego kraju. Przygotowuję zdjęcia obiektów użyteczności publicznej, fotografuję przebieg inwestycji budowlanych będących w realizacji bądź też już ukończonych obiektów architektonicznych. Pracuję z użyciem specjalistycznych obiektywów, w tym szerokokątnych, aby w jak najlepszy sposób odwzorować perspektywę. Oferuję zdjęcia zarówno dzienne, jak i wieczorne lub nocne. Zawsze mam na uwadze fakt, że fotografuję obiekt będący efektem cudzej pracy. Niezależnie czy wykonuję zdjęcia całego kompleksu, czy tylko jego fragmentu, najważniejsze jest dla mnie oddanie charakteru obiektu, pokazanie wszystkich jego zalet oraz ukazanie inwestycji w jak najlepszym świetle.

Kariera.

W mojej karierze fotograficznej zdążyłem zdobyć uznanie polskich oraz zagranicznych inwestorów i producentów, którzy wielokrotnie mogli przekonać się o moim profesjonalnym oraz pełnym zaangażowania podejściu. Fotografowałem architekturę miast m.in. dla Booking.com ­ jednej z największych światowych firm realizującej rezerwacje zakwaterowania online. Niejednokrotnie podejmowałem współpracę z Hauraton Polska oraz LC Corp. Pozytywne oceny mojej pracy dotyczą zarówno samych zdjęć, jak i sposobu ich realizacji. Klienci, którzy mi zaufali podkreślali moje zaangażowanie, rzetelność, profesjonalne przygotowanie, a efekty mojej pracy oceniali jako te na wysokim poziomie, w pełni dopracowane, zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, zwracając także uwagę na bezproblemową i terminową współpracę. Wykonuję także zdjęcia w branży przemysłowej. Więcej o mnie znajdziesz na blogu internetowym.