Fotografia przemysłowa wymaga ode mnie, jako profesjonalnego fotografa, pełnego zaangażowania, skupienia, a także gotowości do pracy w ekstremalnych warunkach. Na moich barkach spoczywa wykonanie wymagających sesji zdjęciowych obiektów przemysłowych oraz udokumentowanie skomplikowanych i zaawansowanych procesów produkcyjnych. Moim zadaniem jest ukazanie istoty i kwintesencji działania firmy, pamiętając by wszystko przedstawić w jak najbardziej przyjazny dla oka sposób.

Niezależnie czy fotografie przemysłowe wykonywane są na potrzeby dużych zakładów przemysłowych, czy niewielkich, lokalnych firm, dobrze zrealizowana sesja zdjęć znacząco wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Profesjonalnie wykonana dokumentacja procesów produkcyjnych, maszyn, urządzeń i surowców budowlanych jest wizytówką firmy i zostaje wykorzystana w celach promocyjno-­reklamowych oraz w szeroko zakrojonym marketingu. Wszystko po to by kreować jak najlepszy obraz Państwa firmy.

Oferuję Państwu swoje usługi w ramach profesjonalnej fotografii przemysłowej. W zależności od potrzeb:

  • zrealizuję dla Państwa sesje zdjęciowe obiektów przemysłowych i poprzemysłowych
  • wykonam zdjęcia linii produkcyjnych i technologicznych wraz z materiałami i instalacjami
  • przygotuję fotografie w halach przemysłowych, magazynowych, zakładach, fabrykach, kopalniach
  • sfotografuję terminale, zajezdnie, maszyny i urządzenia budowlane
  • udokumentuję procesy zachodzące na wszystkich etapach produkcji, uwzględniając stosowane produkty, surowce i podzespoły
  • przygotuję fotografie reportażowe uchwycone podczas prac inżynierskich (w tym reportaże procesów produkcyjnych)

Dokonywane przez mnie sesje zdjęciowe obejmują wszystkie aspekty organizacji ­od dokumentowania procesów produkcyjnych, po fotografie produktów i ludzi. Wykonane przez mnie fotografie pomagają wyjaśnić jak działają maszyny i urządzenia, pokazując ich możliwości techniczne. Jestem przygotowany na wykonanie sesji zdjęć w miejscach o podwyższonym stopniu ryzyka. Znam i przestrzegam przepisy BHP. Jestem w stanie realizować zdjęcia maszyn i urządzeń bez dodatkowego oświetlenia i zakłócania bieżącej pracy.

Zapraszam do obejrzenia galerii fotografii przemysłowych, gdzie będą Państwo mogli się przekonać o efektach mojej pracy. Zdjęcia rejestrujące procesy produkcyjne oraz miejsca w jakich one zachodzą wykonałem zarówno dla dużych fabryk i firm, ale również i mniejszych zakładów. Potwierdzeniem moich kompetencji są listy referencyjne m.in. od takich firm jak Hauraton Polska, Studio Architektoniczne S5 ­ Dutka oraz JAS-­FBG S.A.

Zapraszam także do zapoznania się z zdjęciami fotografii wnętrz lub architektury.