Realizacja dla JAS-FBG S.A |

posted in: Blog | 0

Kilka tygodni temu realizowałem zdjęcia hali magazynowej oraz ciężarówek firmy JAS-FBG….

…..Operatora logistycznego, zapewniający kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej oraz dystrybucję przesyłek drobnicowych na terenie Europy. Posiada blisko 60 tys.m2 powierzchni magazynowych w okolicach Warszawy, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Katowic. Firma posiada także największą w kraju sieć agencji celnych, liczącą ponad 70 placówek oraz gęstą sieć terminali logistyczno-spedycyjnych, przez co jest obecna w ponad 100 miejscach na terenie całej Polski. Flota JAS-FBG S.A., w tym tabor należącej do grupy kapitałowej firmy TRANSBUD-KATOWICE S.A., obejmuje około 200 nowoczesnych ciągników wyposażonych w system zarządzania pojazdami umożliwiający monitorowanie trasy przejazdu i stanu realizacji zlecenia.

JAS-FBG S.A. jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, min. czterokrotnie otrzymała tytuł „Spedytor Roku”, dwukrotnie godło „Teraz Polska”, wyróżnienie w konkursie „Operator Logistyczny Roku” w kategorii „Potencjał Konkurencyjny”, wyróżnienie Medalem Europejskim i statuetką „Złotego Pegaza” za kompleksową obsługę logistyczną.

Wykonanie fotografii przemysłowych dla JAS’a było nie małym wyzwaniem – Różne warunki pracy w tym chłodnie magazynowe, ruch na hali oraz wielkość całego obiektu sprawiały, że postawione przede mną zadanie wymagało wielkich nakładów pracy.

Był to także dobra praktyka w kategorii zdjęć lotniczych.

Sprawdźcie jak to wyszło ;)

F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_9711

 

 

 

 

 

Zapoznaj się z referencjami od JAS-FBG S.A.